Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna wszechswiat.forumoteka.pl
Forum ogólnotematyczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystrój pokoju

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna -> Miejsce dla majsterkowiczów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WiolaW
Obywatel

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 2:36 pm    Temat postu: Wystrój pokoju Odpowiedz z cytatem

Hej.
Planuję drobny remont w mieszkaniu. Ale chcę się za to zabrać w pełni profesjonalnie. OD początku do końca chcę to zrobić jak należy. Stąd też szukam inspiracji, tudzież ewentualnie wsparcia w materii aranżacji wnętrza.
Pomożecie?

MarcinJaskułka
Obywatel

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomożemy!!
MartaE
Obywatel

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 2:44 pm    Temat postu: Niklim Odpowiedz z cytatem

MarcinJaskułka napisał:
Pomożemy!!

Ale to, drogi nie-Januszu, to chyba trzeba jednak coś poradzić. Coś doradzić. A, nie tak tylko rzucić słówkiem.
Ja doradzam to miejsce https://www.nklim.design. Albo poszukaj tam inspiracji, albo też wsparcia w materii kompleksowej aranżacji wnętrza Wink

zwinna
Świeżak

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast tutaj https://decorsystem.com.pl/salon-nowoczesny-inspiracje-aranzacje,c304.html możecie też znaleźć inspiracje dla siebie. Fantastyczne pomysły na to, jak nowocześnie i praktycznie zaaranżować swój salon czy inne wnętrze. Możecie też od razu na stronce rozglądnąć się za wszelkimi niezbędnymi artykułami dekoracyjnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna -> Miejsce dla majsterkowiczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: