Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna wszechswiat.forumoteka.pl
Forum ogólnotematyczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś do przygotowywania jedzenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna -> Jedzenie, zdrowie, odżywianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrykPudel
Site Admin

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 12:46 pm    Temat postu: Coś do przygotowywania jedzenia Odpowiedz z cytatem

Hej.
Myślę o tym, żeby żonie kupić jakąś stolnicę, czy coś takiego, co pomoże jej w produkcji pierogów, czy też innego tego typu dań. Poratujcie, bo niespecjalnie się na tym znam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MartaE
Obywatel

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 12:57 pm    Temat postu: Stolnice Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o stolnice to zerknij tutaj: https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/pieczenie/stolnice, bo jest tam bardzo ciekawa opcja na stolnice. A nuż ci podpasuje Wink

Pozdrawiam Very Happy

Szyszka
Obywatel

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolnica do pierogów na pewno się przyda, a jeśli chcesz kupić żonie coś jeszcze, do przygotowywania innych potraw, to może nowe garnki? Bardzo porządne widziałam w ofercie https://www.indelo.pl/garnki-indukcyjne-cat-339 , gdzie możesz zamówić je zarówno w zestawie jak i pojedynczo. Są to garnki nierdzewne, z nieprzywieralną powłoką, odpowiednie do gotowania na każdego rodzaju kuchence, w tym płycie indukcyjnej. Pichcąc w takich naczyniach dania będą smaczne i zdrowe, a więc w zasadzie częściowo i dla siebie zrobiłbyś prezent;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vista
Obywatel

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie stolnicy to nie doradzę. Ale nie wiem czy znasz patelnie Valdinox. Widziałam, że patelnie Valdinox opinie mają na wysokim poziomie. I mnie to nie dziwi, bo ich produkty cieszą się popularnością zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Wszystkie patelnie mają powierzchnię non-stick. Przygotujesz na nich posiłek szybko i zdrowo.
Powrót do góry
Zabelka

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolnica jest chyba bardzo rzadko używana
hemi
Obywatel

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolnica to super pomysł, ale ja w kuchni po prostu mam stół, na którym robię pierogi. Jeżeli szukasz także innych rzeczy do kuchni, to od siebie polecam zaopatrzyć się, chociaż w jeden ładny zestaw porcelany. To coś, co każdy powinien mieć, ja sobie taki zestaw kupiłam w online, ze sklepu internetowego porcelana24.pl. Tam znalazłam porcelanę najlepszych polskich producentów, sobie sprawiłam zestaw na 12 osób marki Waza. On jest uniwersalny, prezentuje się nieskazitelnie, przyszedł szybko, doskonale zabezpieczony, sprawdza mi się super.
Powrót do góry
nikola.latawiec

PostWysłany: Sob Paź 01, 2022 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w domu mam dużo wolnego miejsca, dlatego zdecydowałem się na zakup dobrego pieca do chleba opalanego drewnem. Żaden opiekacz nie da takiego efektu smakowego. Wybrałem model ze sklepu https://www.kominkideluxe.pl/.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wszechswiat.forumoteka.pl Strona Główna -> Jedzenie, zdrowie, odżywianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: